Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant

Bezdrev,
HLUBOKÁ NAD VLTAVOU 373 41 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Camping restaurant Bezdrev ****

Kemp Bezdrev se nachází v nádherném lesnatém prostředí jižních Čech, na břehu druhého největšího rybníka v ČR, 3km od Hluboké nad Vltavou a 8km od centra Českých Budějovic, obklopen přírodou, kulturními památkami, bezpočtem cyklistických tras a jinými zajímavými turistickými cíly. Kemp Bezdrev nabízí ubytování s kompletními službami a vybavením na vysoké úrovni, které pro Vás neustále vylepšujeme. V kempu a jeho blízkém okolí, díky jeho poloze naleznete snad vše, co si každý může na dovolené přát. Nezáleží na počasí ani ročním období, je to záruka rozptýlení a odpočinku.

Vyberte si náš kemp pro dobrou kvalitu za rozumnou cenu, v malebných jižních Čechách.

V okolí kempu můžete navštívit Zámek Hlubokou (4km), Alšovu Jihočeskou galerii, Relax park - adrenalinové a lanové centrum (3 km), ZOO Ohrada a Lovecký zámek s muzeem lesnictví a rybníkářství (1,5 km od kempu).
Muzeum historických vozidel v Pořežanech (10km) nebo vesnici Holašovice zapsanou v seznamu UNESCO (15 km).

Camping restaurant Bezdrev byl za poslední roky o mnohé vylepšen. Příkladem mohou být nově vybavené chaty, italská šlapadla, hřiště pro děti, dětský koutek, vodní atrakce či wi-fi připojení v restauraci.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Ubytování

CHATKY typ "A"

Na chatce typu A je v ceně komfortnější ubytování s letní prosklenou teráskou s venkovním posezením (plastový stůl se židlemi) se slunečníkem, a s vlastním sociálním zařízením přímo na chatce (tzn. WC s umyvadlem).
Dále máte možnost použití vlastních spotřebičů za poplatek, které jsou k dispozici jen na chatce typu A, tj. sprcha s teplou vodou (studená zdarma), kuchyňka s dřezem (BEZ NÁDOBÍ), dvouplotýnkovým vařičem, lednicí s mrazáčkem a topením.
Spotřebiče (10-15l bojler, vařič, lednice, topení) fungují na mincovní automat dle skutečné spotřeby el. energie - dle odběru kWh (nezapisujeme si tedy stav elektroměru při příjezdu a odjezdu, rovnou si platíte jen to co spotřebujete, záleží jen na Vaší potřebě, který spotřebič chcete využívat a jak dlouho). Ostatní -neplacené- elektrické zásuvky jsou na chatičce k dispozici na nabití telefonu, notebooku, či pro rádio/tv (slabší pojistky).

Na chatce typ A jsou dvě atypické palandy se šikmými schůdky, horní postel jedno-lůžko, dolní postel rozšířená na lůžko a půl, chata je tedy pro 4 osoby + 2 malé děti (ca do 6 let), které se vejdou na dolní lůžko k dospělému, horní postel 80 cm, dolní 120cm (viz.foto na webu). Dále šatní skříň a jídelní dřevěný stůl se židlemi.

CHATKY typ "B"

Chatky typu B jsou všechny nově obložené a vybavené, jsou zde dvě klasické palandy (4-lůžkové), šatní skříň, a plastový stůl se židlemi pro venkovní posezení.
Elektrická zásuvka je na chatce k dispozici pouze na nabití telefonu, notebooku, či pro rádio/tv (bez poplatku). Lednička je pak pro ubytované hosty společná na recepci (bez poplatku).

CHATKY typ "C"

Chatky typ C jsou nově zrekonstruované, zvenku i vevnitř jsou obložené dřevem.
Tyto chatky mají nově vlastní sociální zařízení - WC s umyvadlem, k dispozici je i vlastní lednička přímo na chatce (bez poplatku) . K základnímu vybavení patří šatní skříň a plastový stůl se židlemi pro venkovní posezení. V současné době jsou chatky 3-lůžkové.

Typ C jsou celkem 3 chatky s plochou střechou na sraz hned vedle sebe. Jako všechny naše chatky leží i tyto podél břehu, dveře jsou orientované s výhledem na rybník. Před chatkami je travnatá pláž. Jsou hned vedle kiosku. Kiosek je otevřen jen do 23hod., (1x týdně max. do půlnoci když tam hraje kapela), po této hodině platí zákaz rušení nočního klidu v celém kempu, tedy i zde. Elektrická zásuvka je na chatičce k dispozici na nabití telefonu, notebooku, či pro rádio/tv.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PARKOVÁNÍ je hned vedle chatek.

GRILOVÁNÍ je možné hned před chatkou (nutný vlastní gril) nebo je možné rozdělat oheň na již vypálených ohništích (nezakládat nové !!)

POVLEČENÍ si můžete vzít vlastní nebo je možné zapůjčit na recepci za jednorázový poplatek 50kč/set na osobu za celý pobyt, lůžkoviny (polštář s dekou) jsou na chatkách.
Chatky typu "A" jsme vybavily NOVÝMI LŮŽKOVINAMI (polštáře a deky), deky mají délku 220cm, proto máme NOVÉ I POVLEČENÍ v délce 220cm. (pokud si tedy povezete vlastní, počítejte s prodlouženou délkou deky)

UPOZORNĚNÍ: CENA ZA UBYTOVÁNÍ NEZAHRNUJE ZÁVĚREČNÝ ÚKLID. Každý host si ho provádí sám.

NOČNÍ KLID: V celém areálu campu se dodržuje noční klid od 23h do 7h.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POKOJE typ "D"

Pokoje typu D jsou v jednopodlažní dřevěné budově hned u rybníka a vedle hlavní pláže, okna v pokojích jsou situována s výhledem na rybník, výhodou je společné sociální zařízení přímo na chodbě jen pro 7 pokojů (WC a teplé sprchy na 20Kč/10min.).
K dispozici je 3x 4-lůžkový pokoj (klas.palandy) a 4x 6-ti lůžkový pokoj až pro 9 osob (kde jsou palandy, které mají dolní postel rozšířenou na lůžko a půl (pro dospělého a malé dítě), pak jsou šikmé schůdky na horní postel. Na jednu palandu se tedy vejdou celkem 3 osoby, pokud je to rodina s dětmi. Tyto palandy jsou tam celkem 3, proto je to pro až 9 osob).
Na pokojích jsou postele, šatní skříně a stůl se židlemi.
Elektrická zásuvka je na pokoji k dispozici pouze na nabití telefonu, notebooku, či pro rádio/tv (bez poplatku). LEDNIČKA je pak společná na chodbě jen pro těchto 7 pokojů.

Společná kuchyňka (bez nádobí) s pračkou a sušičkou, a další společné soc.zařízení (WC a teplé sprchy), jsou pak ze zadní části restaurace, cca 50m od této budovy.

Budova je situována na druhé straně břehu než jsou chatky. Vedle hlavní pláže, kde je Aquapark, půjčovna šlapadel a lodí a kousek od Restaurace na hlavní pláži (cca 100m).
PARKOVÁNÍ je pak na "hlavním" parkovišti, které je kousek od této budovy.


RODINNÉ STANY

Nově nabízíme i ubytování v luxusních Rodinných stanech pro 5 osob, stany jsou připojené na elektřinu a plně vybavené vším, co na dovolené potřebujete (kuchyňka, vařič, lednička, varná konvice, světlo, zásuvka na nabití telefonu) - více info v sekci Moderní kempování či na našem webu.


VLASTNÍ STANY a KARAVANY

Pra stany a karavany je zde připravena rozlehlá stanová plocha na trávě u vody či v lese ve stínu a karavanová stání s přípojkou elektřiny (paušálně za noc) nebo oddělené parcely s připojením na elektřinu s pomocí samoobslužných mincovních stojanů (zaplatíte jen to co spotřebujete - dle kWh).

Pro děti

Letošní NOVINKY:

Pro nejmenší děti (3-10let) jsme v dětském koutku (vedle restaurace) připravili ZÁBAVNÉ DVOUPATROVÉ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ. V přízemí se děti můžou vyřádit na trampolíně nebo si sjet po skluzavce do bazénku s míčky. V druhém patře musí děti překonat pár záludných překážek :-)

Pro starší děti jsme postavili DŘEVĚNÝ LANOVÝ HRAD - venkovní hřiště s lanovými prolézačkami na hlavní pláži hned vedle restaurace. Zde se musí děti z jednoho stanoviště na druhé dostat pomocí horolezeckých dovedností :-)

Sportovní využití

Nově jsme pro Vaše sportovní vyžití připravili zábavný "WATTERPARK" se spoustou nafukovacích vodních atrakcí. Watterpark a VSTUP na hlavní pláž (pod restaurací) je pro naše ubytované hosty ZDARMA. Pro Denní hosty či hosty z okolních kempů a z Kempu Hoch je Watterpark přístupný po zapalcení denního vstupného na pláž (platba na jedné z recepcí).
V PŮJČOVNĚ loděk si můžete půjčit i nová italská šlapadla se skluzavkou či skokánkem, novinkou jsou PADDLEBOARDY jak pro jednotlivce tak 2 MEGAPaddleboardy pro 8 osob.
Dále je pro naše hosty k dispozici Půjčovna jízdních KOL a NOVINKOU jsou ELEKTROKOLA.
Součástí areálu jsou hřiště na míčové hry či na rekreační nohejbal, volejbal a tenis, s půjčovnou sportovních potřeb v loděnici.

Stravování

Navštivte naši RESTAURACI přímo u HLAVNÍ PLÁŽE, s pestrým výběrem minutek a nápojů, v nabídce máme i obědové denní menu. Pro děti nabízíme zmrzlinové poháry, palačinky s ovocem, ledovou tříšť, nanuky. Ráno zde nabízíme i snídaně. Součástí zařízení je posezení na velké letní terase s výhledem na rybník Bezdrev, kde můžete večer při skleničce vína pozorovat nádherné západy slunce.

Pro naše hosty zde 2x týdně hraje k poslechu Country kapela Time Out.

Na objednávku zde pořádáme firemních akce, svatby a rodinné oslavy.

KIOSEK S RYCHLÝM OBČERSTVENÍM Vám nabízí příjemné posezení u vody.

Sociální zařízení

Pro hosty ubytované v chatkách typu B, C a v karavanech či stanech jsou v areálu kempu tři budovy, kde najdete společné sociální zařízení - WC, umývárny a teplé sprchy (na 2OKč/10min.) a to: z boku hlavní recepce (zde jsou i společné kuchyňky s pračkou a sušičkou, a rodinná sprcha s dětským pultem), dále v budově restaurace ze zadní části (i zde spol. kuchyňky s pračkou a sušičkou) a další nově zrekonstruované sociálky "na kopci" (u 1.recepce - vjezd se závorou) - ty jsou přímo u plochy v lese pro hosty se stany a karavany, zde jsou na budově připraveny i přípojky na elektriku.

Společnou kuchyňku (bez nádobí) s plotýnkovými vařiči, teplou vodou na nádobí, pračky a sušičky, najdete u hl. recepce a budovy restaurace. Vše funguje přes mincovní automat (na 5,-Kč /15min. vaření nebo 5l teplé vody).

Služby

ZDARMA pouze pro naše ubytované hosty (v chatkách, i vlastních karavanech či stanech)

- použití WI-FI sítě k připojení k internetu (nejlepší signál na terase restaurace, lze se připojit i před chatkami)

- Vstup do AQUAPARKU se spoustou nafukovacích vodních atrakcí

(Pro info - při úbytku vody nemusí být všechny atrakce na vodě, při zvlášť nepříznivých podmínkách si vyhrazujeme právo z bezpečnostních důvodů Aquapark stáhnout)

- Vstup na hlavní PLÁŽ (naši hosté neplatí denní vstupné)

- Vstup do DĚTSKÉHO KOUTKU pro děti od 3-10 let (u restaurace), kde jsme pro Vaše děti připravili NOVINKU - ZÁBAVNÉ DVOUPATROVÉ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ s trampolínou, míčkovým bazénkem se skluzavkou a překážkami.

- Využití našich rekreačních HŘIŠŤ pro volejbal, nohejbal, atd., (sport. potřeby lze zapůjčit v půjčovně šlapadel)

- a další NOVINKA pro děti - DŘEVĚNÝ LANOVÝ HRAD - venkovní DĚTSKÉ hřiště s prolézačkami na hlavní pláži

- Vstup na večerní zábavu, 2x týdně pro Vás hraje v našem kempu COUNTRY KAPELA Time Out, (1x v restauraci, 1x v kiosku)

- ÚSCHOVNA vašich jízdních kol, která se nachází z boku hlavní recepce, kola musí být uzamčená (nutný vlastní zámek).

- PŘI UBYTOVÁNÍ NA 7 A VÍCE NOCÍ máte možnost každodenního zapůjčení LOĎKY na 1 hodinu denně ZDARMA (poukaz si vyžádejte na recepci)
a dále máte NÁSLEDUJÍCÍ SEZÓNU NÁROK NA SLEVU 10% (opět při ubytování na 7 nocí)

DOPORUČUJEME pro naše hosty využít novou PŮJČOVNU KOL a ELEKTROKOL pro dospělé i pro děti, která se nachází v půjčovně šlapadel, loděk, PADDLEBOARDŮ a sportovní spotřeb.

Doplňující informace

V mimosezóně (květen, červen, září) se zde konají firemní akce, teambuildingové aktivity, srazy autoklubů, svatební oslavy, se zajištěním ubytování a stravy dle přání (např. snídaně formou švédského stolu, oběd i večerní raut). K dispozici máme i vlastní gril, na kterém Vám připravíme např. chutnou Živáňskou rožeň. Jsme schopni zařídit i velký gril na pečení prasete. Vše dle domluvy.

Náš kemp je oblíbený pro pořádání ŠKOLNÍCH VÝLETŮ, škol v přírodě a různá sportovní soustředění (i pro ně nabízíme stravování formou polopenze či plné penze).

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha, Sušička

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,pl

"A" Chaty - interier "A" Chaty - interier "A" Chaty - kuchyňka s ledničkou "A" Chaty - kuchyňka s ledničkou "A" Chaty - pohled "A" Chaty - pohled "A" Chaty - WC, sprcha "A" Chaty - WC, sprcha "B" Chaty - podél břehu rybníka "B" Chaty - podél břehu rybníka Depandance - pokoj typ D 4L Depandance - pokoj typ D 4L Depandance - pokoje typ D Depandance - pokoje typ D Dětský koutek - domeček s kuchyňkou Dětský koutek - domeček s kuchyňkou Dětský koutek - hry Dětský koutek - hry Dětský koutek - skluzavka do bazénku Dětský koutek - skluzavka do bazénku Dětský koutek_10 Dětský koutek_10 Dětský koutek_5 Dětský koutek_5 Dětský koutek_6 Dětský koutek_6 Loděnice - Půjčovna loděk a šlapadel Loděnice - Půjčovna loděk a šlapadel Nové sociálky - "na kopci" Nové sociálky - "na kopci" Nové sociálky - dřez na mytí nádobí Nové sociálky - dřez na mytí nádobí Nové sociálky - Sprchy Nové sociálky - Sprchy Pračky a sušičky Pračky a sušičky Společná kuchyňka Společná kuchyňka Společné umývárny Společné umývárny Společné WC Společné WC
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Počet karavanových stání: 40 el.přípojek, 8 oddělených boxů

Zábava

Koncerty, Animační programy

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Lanové centrum, Trampolíny

Dětský hrad se skluzavkou Dětský hrad se skluzavkou Dřevěný hrad se skluzavkou a houpačkama Dřevěný hrad se skluzavkou a houpačkama Loděnice - Italská šlapadla Loděnice - Italská šlapadla Loděnice - Šlapadlo se skluzavkou_2 Loděnice - Šlapadlo se skluzavkou_2 Rekreační Hřiště Rekreační Hřiště Watterpark Watterpark Watterpark - Hora a houpačka Watterpark - Hora a houpačka Watterpark - houpačky Watterpark - houpačky Watterpark - katapult Watterpark - katapult Watterpark - saturn a ledová hora Watterpark - saturn a ledová hora Watterpark - točící válec Watterpark - točící válec Watterpark - trampolíny Watterpark - trampolíny
Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Restaurace - letní terasa Restaurace - letní terasa Restaurace s velkou letní terasou Restaurace s velkou letní terasou Restaurace_interier Restaurace_interier Restaurace_pohled Restaurace_pohled
Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Pláž

Ocenění

_fac_pricelist_Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant

Načítám...

Videa od provozovatele kempu

Fotografie návštěvníků zařízení

Nahráno fotografií: 17
Fotografie návštěvníků si může zobrazit jen registrovaný a přihlášený uživatel portálu DoKempu.cz

Zaregistrujte se

Přihlašte se:

DoKempu.cz


Zapomenuté heslo

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant
Bezdrev
373 41 Hluboká nad Vltavou

Poloha: GPS: N49°1'57", E14°24'20"
Web: www.campbezdrev.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihočeský kraj
Rekreační oblast: Jižní Čechy

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant, který hodnotilo 6 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant.

Doporučujeme navštívit

 • Kemp Orion Jižní Čechy
 • Camping Rožnov Beskydy
 • Autokempink Strážnice Jižní Morava
 • Camping Olšina - Lipno Lipno
 • Kemp Keramika Plzeňsko
 • Kemp Moře u rybníku Řeka oblast Vysočina
 • Autokemp Merkur Pasohlávky Jižní Morava
 • Autocamp Žíchovec Jižní Čechy
 • Camp Paris Jižní Čechy
 • Bungalovy Kersko Střední Čechy - severovýchod - Polabí
 • ATC FREE STAR Strachotín Jižní Morava
 • Koupaliště a kemp Pecka Podzvičínsko
 • AUTOKEMP HAMR NA JEZEŘE Děčínsko a Lužické hory
 • CAMP DOLCE Krkonoše
 • KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK Hradecko
 • CHATOVÁ OSADA ANDĚL Jizerské hory
 • Autocamping Rozkoš Kladské pomezí
 • Autokemp Seč Pláž Chrudimsko - Hlinecko
 • Autokemp Klůček Máchovo jezero
 • Kemp s koupalištěm Sobotka Český ráj
 • Camping Vranovská pláž Jižní Morava
 • Kemp Zelené údolí s bazény Český ráj
 • Autocamp Osek Krušné hory
 • Autocamping Pod Černým lesem Žamberk Orlické hory
 • Camping u Kukačků a penzion DaJa Lipno
 • Zobrazit všechny tipy

  2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
  Webdesign pro portály
  TOPlist TOPlist