Autokemp Na Vyhlídce

Jiřího z Poděbrad,
MILETÍN 507 71 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Kemp se nachází na okraji města Miletín - rodiště K. J. Erbena, při silnici II. třídy na trase mezi Hořicemi a Dvorem Králové nad Labem. Jeho poloha nabízí možnost mnoha výletů do blízkého i vzdáleného okolí. Od silnice jsou chatky odděleny dubovým lesíkem a kemp tak leží v klidné zóně s krásným výhledem na městečko, zámecký park a na horizontu na pásmo chlumů s nejvyšší horou Zvičinou.

Ubytování

Ubytovat se můžete v dřevěných chatkách, ve vlastních stanech, přívěsech,karavanech nebo obytných vozech. V chatkách jsou 4 postele, skříně, stůl a 4 židle, lednice a varná konvice.
Příjezd na ubytování v chatkách je od 14 hodin, po skončení pobytu je třeba chatku předat recepční do 10 hodin.
Doporučujeme rezervovat předem e-mailem nejen chatky, ale i boxy pro karavanty a obytné vozy.
Ubytování zaplatíte hotově i kartou.

Pro děti

V kempu i ve sportovním areálu jsou dětská hřiště s pískem a klouzačkou. V recepci najdete Knihobudku, ve které si mohou půjčit knížky malí i velcí čtenáři.

Sportovní využití

Sportovní využití, které nabízí město Miletín, je široké. V kempu si můžete za menší poplatek zapůjčit badminton, petangue nebo ruské kuželky, pronajmout tenisové kurty a hřiště na plážový volejbal. Vedle kempu je fotbalové hřiště, pod kterým je hřiště s umělou trávou.

Stravování

Pro stravování využijete od 17 hodin restauraci v areálu fotbalového hřiště, navštívíte na náměstí místní restauraci Sousedský dům nebo nedaleký obecní hostinec v Rohoznici. V letních měsících navečer posedíte a občerstvíte se v Pivovarské zahrádce, kde se čepuje místní pivo. Na náměstí najdete dvě cukrárny, dva obchody s potravinami, infocentrum a místní knihovnu.
V kempu mají hosté k dispozici kuchyňku vybavenou sporákem, varnými konvicemi, lednicí a základním nádobím. V kuchyňce nejsou příbory. V každé chatce je lednice a varná konvice. Posedět můžete u stolů s lavicemi nedaleko recepce a u tábořiště. Hostům půjčujeme i grily s možností zakoupení dřevěného uhlí.

Sociální zařízení

Sociální zařízení v kempu je ve velmi pěkném stavu. Jsou zde umyvadla, sprchy na žetony (možnost zakoupení na recepci v hodnotě 20 Kč/3 min.) a WC. K dispozici je i sociální zařízení pro hendikepované.
Stojany s pitnou vodou jsou pro hosty kempu na třech místech.

Služby

Od 1. července do 31. srpna je recepce otevřena každý den od 7 do 22 hodin.V květnu, červnu a v září podle obsazenosti kempu a po domluvě o příjezdu hostů.

Město Miletín

„Přijeďte si odpočinout do krásného kraje Podkrkonoší a Zvičinska, kterým se dodnes nese duch našich slavných spisovatelů Karla Jaromíra Erbena a Karla Václava Raise. Budete překvapeni milým prostředím, tichou krásou místních lesů a hájů i možnostmi k rekreaci a odpočinku v kempu, ve městečku Miletín a jeho okolí.”

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC

kuchyňka, WC a sprchy kuchyňka, WC a sprchy pánské wc pánské wc
Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Max. příkon: 220
Počet karavanových stání: 7

Služby

Úschovna kol, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Posilovna, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Petangue, Víceúčelové hřiště

plážový volejbal plážový volejbal tenisové kurty tenisové kurty umělka umělka
Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Plocha pro stany: 50 stanů

_fac_pricelist_Autokemp Na Vyhlídce

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Autokemp Na Vyhlídce
Jiřího z Poděbrad
507 71 Miletín

Poloha: GPS: N50°24'0", E15°40'27"
Web: www.autokempmiletin.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Královéhradecký kraj
Rekreační oblast: Podzvičínsko

Město Miletín

„Přijeďte si odpočinout do krásného kraje Podkrkonoší a Zvičinska, kterým se dodnes nese duch našich slavných spisovatelů Karla Jaromíra Erbena a Karla Václava Raise. Budete překvapeni milým prostředím, tichou krásou místních lesů a hájů i možnostmi k rekreaci a odpočinku v kempu, ve městečku Miletín a jeho okolí.”

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu Autokemp Na Vyhlídce a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Autokemp Na Vyhlídce. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autokemp Na Vyhlídce.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist