Koupaliště a kemp Pecka

Pecka 60,
PECKA 507 82 | Mapa

Provozní období: 1.1. - 31.12.

Základní informace

Několikrát oceněný kemp se nachází severně od města Pecka v Královéhradeckém kraji. Nabízíme ubytování v domě s 6 apartmány, v luxusních srubech s vlastním sociálním zařízením, čtyřlůžkových chatičkách, ve vlastních stanech a karavanech. Součástí areálu je rozmanité sportovní zázemí pro spoustu sportů.

Ubytování

Ubytování je možné ve čtyřlůžkových chatkách, v chatkách s příslušenstvím, apartmány, karavanech a klasických stanech. Celková ubytovací kapacita je 148 lůžek. Všichni hosté mají k dispozici společenskou místnost a WIFI přístup k internetu.

Pro děti

Velké dětské hřiště (lezecká stěna, hrazdy, prolézačky, klouzačky, houpačky, žebříky, pískoviště, kreslící tabule), obří skákací trampolína pro děti i dospělé, koupaliště s dětským brouzdalištěm.

Sportovní využití

V roce 2016 jsme byli ocenění jako kemp s nejlepším sportovním zázemím. V areálu najdete velké množství sportovních hřišť (volejbal, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, plážový fotbal, lezecká stěna, koš na basketbal, petanque, badminton, nohejbal) a koupaliště.

Stravování

Naše vytápěná restaurace se dvěma krytými terasami má kapacitu 100 míst. Hosté mají na výběr mezi minutkovou kuchyní, hotovými jídly a grilovanými specialitami. Při pobytu v kempu je také možné zajistit plnou penzi, polopenzi, snídaně, obědy, večeře i svačiny. Po domluvě je možné uspořádat svatby, narozeniny, rodinné oslavy apod.

Sociální zařízení

U čtyřlůžkových chatek je k dispozici pouze společné sociální zařízení a kuchyňka. U chatek s příslušenstvím a apartmánech je vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC). Pro hosty ve stanech a karavanech je sociální zařízení s venkovní kuchyní přímo u prostoru
pro stanování.

Služby

Hotům rádi zapůjčíme jízdní kola, sportovní potřeby či potřeby ke grilování. Kromě toho poskytujeme prodej základních hygienických potřeb a potravin. V sezóně provozujeme letní kino, setkání s koňmi a diskotéky na trampolíně.

Jaroslav Hudec

jednatel společnosti

„Dobrý den,
rádi bychom Vás pozvali ke strávení příjemných chvil v rekreačním zařízení Koupaliště a kemp Pecka. Pro sezonu 2020 připravujeme nové sociální zařízení v prostoru pro karavany a stany. Náš areál byl v minulých letech ověnčen několika úspěchy. Umístili jsme se jako nejlepší kemp v ČR a byli jsme zvoleni jako nejlepší kemp se sportovním zázemím a nejlepší kemp v Královéhradeckém kraji. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás v roce 2020 v kempu Pecka.

Jaroslav Hudec”

Vybavení

Provozní doba

1.1.-31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,pl

Dětské hřiště - pohled na prostor pro karavany Dětské hřiště - pohled na prostor pro karavany Recepce Recepce
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Počet karavanových stání: 70

Zábava

Diskotéka, Koncerty, Letní kino, Animační programy

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb, Masáže

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Lanové centrum, Lezecká stěna, Trampolíny

Antukové hřiště Antukové hřiště Antukové hřiště Antukové hřiště Dětské čtyřkolky Dětské čtyřkolky Dětské hřiště - prolézačky Dětské hřiště - prolézačky Dětské lanové centrum Dětské lanové centrum Dětské lanové centrum Dětské lanové centrum Koupaliště a brouzdaliště Koupaliště a brouzdaliště Koupaliště Pecka Koupaliště Pecka Koupaliště Pecka Koupaliště Pecka Lezecká stěna Lezecká stěna Plážový volejbal Plážový volejbal Plážový volejbal Plážový volejbal Půjčovna  kol Půjčovna  kol Sportoviště Sportoviště Sportoviště - volejbal, nohejbal, tenis Sportoviště - volejbal, nohejbal, tenis Stolní tenis Stolní tenis Trampolína velká Trampolína velká Trampolíny Trampolíny Zábava v kempu Pecka Zábava v kempu Pecka
Stravování

Restaurace, Bufet, Jídelna

Gril Gril Restaurace Restaurace Restaurace Restaurace Restaurace - pergola u grilu Restaurace - pergola u grilu Slavnostní tabule Slavnostní tabule
Platba

American Express MasterCard Maestro Visa Visa Electron

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Plocha pro stany: 100 stanů

Koupání

Venkovní bazén, Koupání zdarma, Koupaliště

Ocenění

_fac_pricelist_Koupaliště a kemp Pecka

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Koupaliště a kemp Pecka
Pecka 60
507 82 Pecka

Poloha: GPS: N50°29'24", E15°36'32"
Web: www.kemppecka.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Královéhradecký kraj
Rekreační oblast: Podzvičínsko

Jaroslav Hudec

jednatel společnosti

„Dobrý den,
rádi bychom Vás pozvali ke strávení příjemných chvil v rekreačním zařízení Koupaliště a kemp Pecka. Pro sezonu 2020 připravujeme nové sociální zařízení v prostoru pro karavany a stany. Náš areál byl v minulých letech ověnčen několika úspěchy. Umístili jsme se jako nejlepší kemp v ČR a byli jsme zvoleni jako nejlepší kemp se sportovním zázemím a nejlepší kemp v Královéhradeckém kraji. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás v roce 2020 v kempu Pecka.

Jaroslav Hudec”

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Koupaliště a kemp Pecka, který hodnotilo 98 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Koupaliště a kemp Pecka. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Koupaliště a kemp Pecka.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist