Kempy Hradec Králové

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Hradec Králové
KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK
Vynikající 9.5 / 10 podle 29 recenzí

Malšova Lhota, Lhotecká 183/95, 500 09 Hradec Králové (mapa)

Relax, pohodu, klidný odpočinek, ale také aktivitu, sport i adrenalin. To všechno můžete zažít v Kempu Stříbrný rybník. Ideální poloha kempu v těsné blízkosti hradeckých městských lesů vám nabídne možnost nejen se slunit na písečné pláži nebo dovádět na vodní hladině Stříbrného rybníku, ale poskytne i daleko akčnější alternativy. Až vás přestane bavit lenošení, tak můžete na kole nebo in-line… více...

Kempy v blízkém okolí

Vzdálenost: 4,86 km
ATC Caravan

Stříbrný rybník, 500 03 Hradec Králové (mapa)

Provozní doba
  • _fac_slider_provozniDobaOdDo_range

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Kategorizace

Zaškrtněte maximálně 4 typy kategorizace.

Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Hradec Králové je historické město s velmi rozmanitou historií, která sahá až do období pravěku, kdy byla tato oblast poprvé osídlena. Toto východočeské město leží na soutoku dvou řek - Labe a Orlice a až do poloviny 19. století město sloužilo jako vojenská pevnost. Zpestřit pobyt si můžete návštěvou několika krásných dominant, které leží přímo na Velkém náměstí v centru Hradce Králové. Mezi nejvyhledávanější patří gotická katedrála sv. Ducha, Bílá věž a barokní Stará radnice. Příznivci archeologie nesmí opominou místní Archeopark ve Všerstarech, kde naleznou tzv. živou archeologii zahrnující 3D modely historické podoby pevnosti nebo ukázky ze života tehdejších obyvatel. Mezi další zajímavé místa patří slavné Klicperovo divadlo, Braunův Betlém nebo Hospital Kuks. Hradec Králové jako kulturní centrum kraje poskytuje podporu i řadě hudebním festivalům. Největším z nich festival Rock for People, kam se sjíždějí hudební příznivci z celé střední Evropy. Jste-li naopak vyznavači klidných procházek v přírodě, letního koupání či cykloturistiky, tak si určitě oblíbíte nedaleký rybník Byřička. Zkrátka každý přijde na své, pokud se ubytujete v penzionu v Hradci Králové jako rodina, o dětský program máte vystaráno. Rodiče mohou projít muzea s historickými památkami a děti zase přivítají možnost užít si zábavy v nově otevřeném rodinném zábavním parku Tongo.

Kempy v Hradci Králové, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 32 kempů. Město Hradec Králové poskytuje ubytování v kategoriích: a nachází se v rekreačních oblastech Hradecko a řeka Labe. Město Hradec Králové je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovoleno.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist