Kempy Novohradské hory

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Novohradské hory

města

Rekreační oblasti

Autocamp Veveří u Nových Hradů
Chvályhodné 6.0 / 10 podle 4 recenzí

Veveří 308, 373 44 Zliv (mapa)

Autokemp Veveří naleznete na lesní samotě, dnes zcela zaniklé vesnice. Budova bývalé školy byla v minulosti zrekonstruována k rekreačním účelům. Přilehlé pozemky jsou částečně využívány jako malá zemědělská farma s chovem domácích zvířat. Poloha kempu nabízí ideální podmínky pro cyklo i pěší turistiky jak na české straně, tak i Rakouské straně Novohradských hor a Vitohradska s možností využití… více...

Campsite Sole-Felsen-Bad

Albrechtser Straße 10, 3950 Gmünd (Rakousko) (mapa)

Horní Stropnice

Horní Stropnice 210, 374 01 Trhové Sviny (mapa)

Provozní doba
  • _fac_slider_provozniDobaOdDo_range

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Kategorizace

Zaškrtněte maximálně 4 typy kategorizace.

Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Novohradské hory patří mezi méně známé, ale neméně krásné oblasti. Přírodní park Novohradských hor se nachází na jihu Čech. Je to oblast méně známých hor, lesů, luk a rybníků, která je protkána mnohými cestičkami spojujícími menší či větší obce pohraniční oblasti. Mezi hlavní výchozí místa vhodná i pro kempování v Novohradských horách patří Nové Hrady, Benešov nad Černou, Dolní Dvořiště a Malont. Pokud navštívíte město Nové Hrady, nezapomeňte také na prohlídku opevněného hradu, obnovené historické kovárny či anglického parku Terčino údolí. Přírodními zajímavostmi této oblasti jsou především mnohá rašeliniště v údolích horních toků řek. Kempy v Novohradských horách jsou tak skvělou volbou pro ty, kteří chtějí objevovat jedinečnost zachovalé přírody ušetřené zásahů člověka. Díky kempování, ať už se stany, auty nebo karavany, budete vždy blízko těmto krásným scenériím.

Rekreační oblast Novohradské hory se nachází na území a nabízí celkem 31 kempů. Navštivte kempy Novohradské hory. V oblasti Novohradské hory najdete města jako jsou a můžete se ubytovat v kempech zaměření: V centru města, Chatová osada a Luxusní ubytování.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist