Kempy Bílina

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Bílina
Kemp: 0

Dle zadaných kritérií nebylo nalezeno žádné zařízení.

Kempy v blízkém okolí

Vzdálenost: 10,36 km
Autocamp Osek

Nelsonská 669, 417 05 Osek (mapa)

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice a houbaření. Můžete u nás stanovat, kempovat i bydlet v chatě. Dovolená v kempu je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce, aktivní i rekreační sportovce, motorkáře, kteří náš kemp ocenili jako „Nej kemp pro motorkáře“, dále je zde možnost školních pobytů i adaptačních kurzů. více...

Vzdálenost: 10,22 km
Eurocamp Barbora
Průměrné 4.5 / 10 podle 2 recenzí

Oldřichov, 417 24 Jeníkov (mapa)

Tento camp se nachází na břehu vodní nádrže Barbora pod úpatím Krušných hor v obci Oldřichov u… více...

Vzdálenost: 1,42 km
Autokempink Bílina Kyselka

Kyselská 408, 418 01 Bílina (mapa)

Provozní doba
  • _fac_slider_provozniDobaOdDo_range

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Kategorizace

Zaškrtněte maximálně 4 typy kategorizace.

Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Bílina je město ležící v Ústeckém kraji v okresu Teplice na severu Čech. V Bílině žije téměř 16 tisíc obyvatel. Město leží v údolí řeky Bíliny a je obklopené vrchem Chlumem, svahy Kaňkova a horou Bořeň. Hora Boreň je zajímavá svým tvarem, když ze západního pohledu připomíná siluetu ležícího lva. Zájemci, kterí zvolí ubytování v Bílině ocení zejména lázně Bílinská Kyselka, díky kterým Bílina získala titul lázeňského města. Voda Bílinská kyselka se ve městě stále stáčí. Krásný je také přilehlý lesopark včetně kavárny, který je přístupný veřejnosti. Pokud zvolíte penzion v Bílině, stojí za navštívení také několik pamětihodností města, ke kterým patří například kostel sv. Petra a Pavla ze 14. století, nebo kostelík Zvěstování Panny Marie z 15. století. Za zmínku stojí také Márové náměstí a budova radnice s kašnou. Sportovně založení zájemci o ubytování v Bílině mohou využít půjčovny elektrických vozítek Segway, na kterém lze podnikat výlety do okolí Bíliny, Teplic, Mostu nebo Chomutova.

Kempy v Bílině, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 4 kempů. Město Bílina poskytuje ubytování v kategoriích: a nachází se v rekreačních oblastech České středohoří a Krušné hory. Město Bílina je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovoleno.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist