Autokemp Fulnek – Jerlochovice

Jerlochovice 115,
FULNEK 742 45 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 31.10.

Doporučené kempy v okolí

Úžasné 9.9 / 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

Vynikající 9.6 / 10

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm se nachází v krásném prostředí podhůří Beskyd. V těsné…

Chvályhodné 7.0 / 10

Rodinný letní areál který jako jediný v kraji získal CERTIFIKÁT KVALITY SLUŽEB V…

Úžasné 9.9 / 10

Náš autokemp je vhodný zejména pro rekreaci rodin s dětmi, milovníky přírody, houbaření a…

Základní informace

Autokemp se nachází v krásném a klidném prostředí Oderských vrchů nedaleko města Fulnek, nabízí ubytovací kapacitu více než 100 lůžek v chatkách a apartmánech se sprchovým koutem, sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou. Společně s ubytováním nabízíme i kvalitní domácí stravování ve vlastní kuchyni s jídelnou. Součástí areálu je i restaurace s výborným pivem, u které se hlavně v letních měsících griluje maso z místní farmy. V rámci letních prázdnin je pro vaše děti připraveno šest týdenních táborových turnusů, které děti stráví především u koní nebo v jejich sedle. V blízkém okolí kempu najdete zajímavé turistické cíle i cyklistické trasy.

Ubytování

V letním období se můžete ubytovat v jedné z šestadvaceti chatek, z nichž 20 je čtyřlůžkových a 6 dvoulůžkových. Všechny chatky v autokempu mají společné sprchy a sociálním zařízení umístěné ve spodní a horní části kempu. Dále nabízíme 3 apartmány s celkovou kapacitou 22 míst, dva apartmány jsou šestimístné a jeden desetimístný (5 pokojů po dvou lůžkách). Apartmány jsou vybaveny sprchovým koutem, sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou.

V zimním období máme připraveny vytápěné apartmány s celkovou kapacitou 22 lůžek

Sportovní využití

Během pobytu v našem autokempu si můžete vybrat z široké nabídky volnočasových aktivit. Pro naše hosty je k dispozici stolní tenis, k zapůjčení rakety na badminton a také sítě na nohejbal a volejbal, které využijete na našem hřišti. Ihned po příjezdu si můžete objednat prohlídku biofarmy nebo prohlídku pamětihodností města Fulnek nebo jeho blízkého okolí s průvodcem. Další z možností pro vás a vaše blízke je i projížďka kočárem s koňským spřežením po blízkém okolí.

Stravování

V rámci pobytu v našem autokempu si můžete objednat samostatné snídaně, večeře, polopenzi nebo plnou penzi. Stravování probíhá ve společné jídelně formou výdeje objednané stravy. Hosté i návštěvníci autokempu mají k dispozici také hospodu s venkovním posezením, čepovaným pivem, velmi příznivými cenami a příjemnou obsluhou.


Stravu je nutno objednat vždy předem, nejlépe již při rezervaci ubytování.

Pro všechny návštěvníky kempu a naší hospody pořádáme v letních měsících také grilování masa. Maso je vždy té nejvyšší kvality z místní biofarmy George. Můžete se těšit na steaky, grilovaná žebra, kolena nebo pečené jehně, sele a další speciality.

Vybavení

Provozní doba

1.5.-31.10.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: cz

auta1 auta1 auta2 auta2 auta3 auta3 kemp13 kemp13 kemp15 kemp15 kemp2 kemp2 kemp4 kemp4 kemp5 kemp5 kemp7 kemp7 kemp8 kemp8 kemp9 kemp9 kone1 kone1 kone13 kone13 kone19 kone19 kone20 kone20
Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Zábava

Koncerty

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis

Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

_fac_pricelist_Autokemp Fulnek – Jerlochovice

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Autokemp Fulnek – Jerlochovice
Jerlochovice 115
742 45 Fulnek

Poloha: GPS: N49°42'32", E17°52'35"
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Moravskoslezský kraj
Rekreační oblast: Ostravsko - Slezsko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu Autokemp Fulnek – Jerlochovice a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Autokemp Fulnek – Jerlochovice. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autokemp Fulnek – Jerlochovice.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist