IN LIFE kemp

Koupaliště 288,
LITOVEL 784 01 | Mapa

Provozní období: .. - ..

Základní informace

Poznejte krásu chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví a útulného městečka Litovel s vyhlášeným pivovarem. Během posledního roku jsme makali na tom, aby se náš kemp v Litovli stal ideálním místem pro všechny vodáky, rodiny s dětmi, cyklo nadšence i pěší turisty nejen pro letní dovolenou, ale i školní nebo sportovní pobyty.
Hned vedle kempu je restaurace a IN LIFE centrum zábavy pro rodiče s dětmi. 100m od kempu je přírodní koupaliště. 15 km od Olomouce. Kemp leží přímo na cyklostezce a vodácké trase na řece Moravě.

Ubytování

Kemp je rozdělený na klidovou oblast, která je oplocená a najdete zde chatky, karavanové stání a prostor pro VIP stany. Druhá část kempu je otevřená a určená ke stanování s možností rozdělat si oheň a u brnkání kytary si zazpívat jako správní čundráci.

Kemp jsme co nejvíce zvelebili a zmodernizovali. Nyní zde najdete kvalitní zázemí včetně WIFI připojení. V celém kempu je pitná voda.

Pro děti

Děti můžete zabavit na dětském hřišti, dětské skákačce a vodním světem, u kterého najdete relax zónu, kde můžete pohodlně hodit nohy nahoru a nechat se hýčkat paprsky sluníčka. Okolo kempu vede nefrekventovaná cesta, kde se mohou děti projíždět na kole nebo dětských koloběžkách (možné je zapůjčit koloběžky v kempu). Samozřejmě za pěkného počasí je nejideálnější využít vodáckou půjčovnu a vzít děti na kajak, raft nebo kanoe (dětské záchranné vesty jsou součástí výbavy).

Sportovní využití

V areálu najdete základnu vodácké půjčovny INLIFE Morava, půjčovny lodí, vodáckého vybavení a koloběžek. Zapůjčit si zde můžete jak rafty, kanoe, kajaky i paddleboardy. V areálu se nachází také work-outové hřiště. Okolí je vhodné také pro pěší a cyklo výlety.

V kombinaci s ubytováním, můžete využít výhodný BALÍČEK INLIFE: Při ubytování v našem kempu alespoň na jednu noc a zapůjčení lodí v naší půjčovně, máte 1 žeton za loď do sprchy zdarma.

Stravování

Výdejové okénko v nově vybudované recepci vám každé ráno nabídne výbornou snídani, kávu, čaj a také jiné malé občerstvení v průběhu celého dne. V areálu kempu se nachází útulná hospůdka se zahrádkou, kde se dobře najíte a napijete - ochutnat můžete i místní pivečko z Litovelského pivovaru.

Sociální zařízení

Letos jsme postavili nové, čisté společné sociální zařízení. Koupelna a technická místnost je vybavena sprchou, WC, sušičkou a pračkou, takže nemusíte napěchovat plné kufry náhradním oblečením a můžete k nám přicestovat na lehko.

Služby

Jednou z příjemných novinek našeho kempu je saunový wellness koutek nejen pro dospělé (víte, že ve Finsku se saunují děti již od batolat?). V saunovém koutku najdete jednu finskou saunu, sprchový venkovní kout a relaxační místnost, kde můžete odpočívat i za nepříznivého počasí. Dobrovolně se můžete chodit ochladit i do řeky přes cestu.

Vždy je dobré své místo v sauně předem rezervovat.

Doplňující informace

V celém areálu je povolen pobyt a vstup psů.

V KEMPU PLATÍ NOČNÍ KLID OD 22:00 do 7:00 HODIN RÁNO. ZPÍVAT A POPÍJET I KOLEM PŮLNOCI MŮŽETE V RESTAURACI

Autobusové a vlakové nádraží 400 m od kempu
Centrum města 700m od kempu

Vybavení

Provozní doba

..-..

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Sušička, Vodácký kemp

Jazyky na recepci: cz,sk,en

inlifemorava_nikon-18 inlifemorava_nikon-18 inlifemorava_nikon-25 inlifemorava_nikon-25 inlifemorava_nikon-27 inlifemorava_nikon-27
Typ kempu

Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Služby

Wellness, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Petangue, Trampolíny

Stravování

Restaurace, Bufet

Litovel_in_life_morava-10 Litovel_in_life_morava-10 Litovel_in_life_morava-11 Litovel_in_life_morava-11 Litovel_in_life_morava-8 Litovel_in_life_morava-8
Platba

MasterCard Visa

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Řeka

_fac_pricelist_IN LIFE kemp

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

IN LIFE kemp
Koupaliště 288
784 01 Litovel

Poloha: GPS: N49°42'18", E17°3'56"
Web: www.in-life.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Olomoucký kraj
Rekreační oblasti: Střední Morava - Haná, řeka Morava

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu IN LIFE kemp a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu IN LIFE kemp. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu IN LIFE kemp.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist