Rekreační středisko Nová Louka

8.0 / 10 Velmi dobré
podle 1 recenze (celkem 13)  

Albrechtice nad Vltavou c. 170,
ALBRECHTICE NAD VLTAVOU 398 11 | Mapa

Provozní období: .. - ..

Základní informace

Rekreační středisko Nová Louka je vhodné místo pro firemní školení, rodinnou dovolenou, letní tábory, sportovní soustředění, rekondiční pobyty nebo školy v přírodě. Z ubytovacích zařízení je k dispozici hlavní ubytovací budova, 5 dvoupodlažních chat i malé chatky,
sloužící především pro dětskou rekreaci. Areál rekreačního zařízení se nachází na rozlehlé louce obklopené lesy v chráněné přírodní oblasti Písecké hory.

Ubytování

Pro ubytování si můžete vybrat z několika typů zařízení: pokoje v hlavní budově (kapacita 60 osob), dvoupodlažní bungalovy a malé dřevěné chatky (dvou a třílůžkové), jenž jsou vhodné spíše pro ty, kdo si příliš nepotrpí na komfortu a pro hromadné pobyty dětí. Bungalovy představuje 5 kompletně zařízených dvoupodlažních domků, včetně vlastního WC, kuchyně, venkovního posezení s grilem atd. Součástí všech pokojů v hlavní budově je vlastní předsíň se soc. zařízením.

Pro děti

V hlavní budově si děti mohou hrát v malé nebo velké klubovně. Děti si samozřejmě mohou zahrát i další dostupné sporty na našich venkovních sportovištích včetně dětského hřiště (houpačky, hrad, klouzačky atd.).

Sportovní využití

V areálu je hřiště na minigolf, tenis, volejbal, fotbal a stolní tenis. V létě doporučujeme koupání v našem rybníku se soukromou písečnou pláží.

Stravování

Při pobytu si můžete domluvit snídaně, obědy i večeře. Vše dle Vašich požadavků. Snídaně je podávána formou bufetu. na oběd a na večeři je výběr ze dvou jídel.

Sociální zařízení

Pro ty, kdo mají ubytování v malých dřevěných chatkách, je sociální zařízení společné. Zbytek hostů má soc. zařízení vždy vlastní přímo na pokoj, popř. v bungalovu.

Služby

Zájemcům rádi zapůjčíme kola. Parkování pro hosty je přímo v areálu zdarma.

Doplňující informace

V okolí rekreačního střediska Nová louka se nachází celá řada atraktivních míst. Mezi naše tipy patří Albrechtice nad Vltavou, Rozhledna Vysoký Kamýk, Krokodýlí ZOO Protivín, ZOO Tábor-Větrovy, ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou, Putim, zámek Orlík, Památník Jana Žižky u Sudoměře, spoustu cyklotras a další památky.

Vybavení

Provozní doba

..-..

Ubytování

Chatky, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Společenská místnost, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: cz,en,de

bar bar bungalov-vnitrek bungalov-vnitrek bungalovy-celek bungalovy-celek chatky chatky detske-hriste detske-hriste dvoupodlazni-bungalovy dvoupodlazni-bungalovy hlavni-budova hlavni-budova koupani koupani minigolf minigolf nova-louka-celek nova-louka-celek pokoje-s-vlastnim-socialnim-zarizenim pokoje-s-vlastnim-socialnim-zarizenim restaurace restaurace tenis tenis wc-na-pokoji wc-na-pokoji
Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro firemní a skupinové akce

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis

Stravování

Jídelna

Vybavení chatek

Elektřina, WC, Sprcha, Kuchyňka, Palandy v chatce

Koupání

Rybník

_fac_pricelist_Rekreační středisko Nová Louka

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Rekreační středisko Nová Louka
Albrechtice nad Vltavou c. 170
398 11 Albrechtice nad Vltavou

Poloha: GPS: N49°15'15", E14°18'22"
Web: www.novalouka.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihočeský kraj
Rekreační oblast: Jižní Čechy

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Rekreační středisko Nová Louka, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Nová Louka. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Rekreační středisko Nová Louka.

Doporučujeme navštívit

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist