REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA

Kožlany,
KOŽLANY 331 44 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 15.10.

Doporučené kempy v okolí

Úžasné 10.0 / 10

Vítejte v kraji obklopeném rozmanitými lesy, šumících vod a jezů řeky Berounky, lesních…

Úžasné 10.0 / 10

Kemp se nachází v lese v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Jesenicko. Všechny…

Rezervace pouze prostřednictvím našich www stránek www.kemp-podmostem.cz V tomto kempu…

Rekreační středisko nabízí otevírací dobu již od osmi hodin ráno s možností snídaní ,…

Základní informace

Rekreačního středisko se nachází uprostřed lesů v tiché a klidné oblasti nedaleko malebné obce Kožlany. Za dobu své existence se stal letním útočištěm stovkám dětí i dospěláků z celé republiky. Mnoho z nich se sem každé léto vrací, ať již jako děti, vedoucí či návštěvníci okolní krajiny. Naším cílem je vytvořit optimální podmínky pro spokojenost rekreantů, jejich sportovní a kulturní vyžití, včetně zajištění bezpečného pobytu ve zdravém prostředí nenarušené přírody.
Areál je situován, aby poskytl co možná nejlepší podmínky pro váš pobyt. Celý komplex je postaven na tzv. ostrově. Obtéká ho potok Javornice, který zároveň zásobuje vodou nedaleké, nově zrekonstruované přírodní koupaliště. Celý prostor areálu je dokonale odvodněn a tak si dovede poradit i s nečekaně špatným počasím. Jeho jedinečná osamocená poloha, je zárukou vaší ničím nerušené rekreace.


Ubytování

Rekreační areál Tišina je svým umístěním a vybaveností vhodný zejména pro konání dětských letních táborů, škol v přírodě a sportovních soustředění. Zároveň ho však vřele doporučujeme také organizátorům teambuildingových a sportovních akcí pro dospělé. Ubytování v chatkách uprostřed lesů nejednomu dospělému hostovi připomene dětská léta letních táborů.
Dominantou areálu je třípodlažní zděná budova. V přízemí se nachází vybavená velkokapacitní kuchyně s rozsáhlými skladovacími prostory a zázemím pro personál.
V prvním patře naleznete jídelní část s výdejnou, toalety, klubovnu, kiosek s barem a venkovní krytou terasu, která poskytuje i za deštivých dní příjemné posezení například u grilu.
Ve druhém patře je připraveno pro ubytování až 40 osob na sedmi různě velkých pokojích. Na patře je nově zrekonstruované sociální zařízení včetně sprch a toalet.

V rekreačním areálu TIŠINA máte dále k dispozici zděnou budovu se sociálním zařízením pro chlapce a dívky, včetně oddělených toalet a sprch pro ošetřovnu. V horní části budovy je k dispozici velká klubovna pro různorodé využití dle vašich potřeb. V těsné blízkosti jsou tři chatky sloužící jako ošetřovna a izolace pro chlapce a dívky.
Ubytovat se rovněž můžete v 31 čtyřlůžkových chatkách s celkovou kapacitou 124 lůžek. V každé z nich jsou čtyři lůžka (dvě dvoupatrové postele), dvě skříňky, stůl, židle, osvětlení a elektrická zásuvka.

Sportovní využití

V areálu jsou dvě travnatá hřiště, fotbalové branky a síť na volejbal. Při horkých dnech je možné navštívit nedaleké přírodní koupaliště Vožehák.

Stravování

Pro ubytované hosty lze domluvit stravování dle potřeby, včetně plné penze.

Kateřina Kohútová

provozovatel

„Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vašeho požadavku na využití areálu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Vybavení

Provozní doba

1.5.-15.10.

_fac_pricelist_REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA
Kožlany
331 44 Kožlany

Poloha: GPS: N50°0'20", E13°33'15"
E-mail: Odeslat dotaz
Kraj Plzeňský kraj
Rekreační oblasti: Krušné hory - západ, Střední Čechy - západ

Kateřina Kohútová

provozovatel

„Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vašeho požadavku na využití areálu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA.

Doporučujeme navštívit

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist