Rekreační středisko Vojtův mlýn

Zdeslav 4,
ČISTÁ 270 34 | Mapa

Provozní období: .. - ..

Doporučené kempy v okolí

Úžasné 10.0 / 10

Vítejte v kraji obklopeném rozmanitými lesy, šumících vod a jezů řeky Berounky, lesních…

Úžasné 10.0 / 10

Kemp se nachází v lese v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Jesenicko. Všechny…

Rezervace pouze prostřednictvím našich www stránek www.kemp-podmostem.cz V tomto kempu…

Rekreační středisko nabízí otevírací dobu již od osmi hodin ráno s možností snídaní ,…

Základní informace

Rekreační středisko Vojtův mlýn
Na říčce Javorníci u rybníka zvaného Dolejší byl roku 1631 postaven mlýn. V nájmu ho měl mimo jiné i mlynář Vojtěch Šrajer, podle něhož se mu od té doby říká Vojtův. V roce 1964 začaly na pozemcích v blízkosti mlýna stavět tehdejší České lupkové a uhelné závody pionýrský tábor. Později došlo i na adaptaci usedlosti Vojtova mlýna.

Rekreační středisko slouží převážně k dětské rekreaci, jako jsou školy v přírodě, školní výlety, letní tábory, adaptační kurzy apod.

Ubytování

Kapacita celého areálu
V současné době jsou k dispozici 2 tábory, spojené můstkem a lávkou přes Javornici, o celkové kapacitě 164 míst. V jedné části tábora je kuchyně s jídelnou a WC, budova sociálního zařízení s WC, sprchami s teplou vodou, bezbariérovým přístupem na WC a sprchu pro vozíčkáře. V této části tábora je 10 dřevěných chatek vybavených dvěma palandami, t.j. celkem pro 4 osoby, dále 4 velké chaty s vlastním WC a sprchovým koutem s teplou vodou, z toho 2 pro 8 osob a 2 pro 10 osob, 3 buňky pro celkem 8 osob a 2 zděné chaty, každá pro 8 osob, s vlastním WC, sprchovým koutem s teplou vodou, vybavenou elektrickým dvouvařičem, ledničkou a elektrickým topením. Na venkovním prostranství jsou houpačky, kolotoč, prolézačky a ohrazené ohniště s lavičkami. Ve druhé části tábora je 16 dřevěných chatek, každá pro 4 osoby a sociální zařízení (umyvadla, WC) pouze se studenou vodou, ohrazené ohniště s dřevěnými sedačkami, betonový stůl na stolní tenis, ruské kuželky a železná konstrukce se šplhadly.

Sportovní využití

Sportovní aktivity v areálu
K dispozici jsou hřiště na fotbal, volejbal a nohejbal. Pod hrází rybníka je velká louka. Po celou sezónu je postaven velký párty stan o ploše 60 m2, vybavený skládacími stoly s lavicemi. K pořádání větších společných akcí slouží velký sál z bývalé stodoly ve dvoře mlýna, v jeho suterénu je malá společenská místnost pro 20 osob.

Rybník u mlýna má plochu 4 ha, na jeho břehu je písčitá pláž s pozvolnýmn přístupem do vody, ohrazený prostor pro neplavce, k dispozici je laminátová pramice. Ke koupání mohou sloužit i další rybníky, které jsou v blízkém okolí.

Vybavení

Provozní doba

..-..

Ubytování

Chatky, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Ohniště, Dětské hřiště, Teplá voda, WC, Koupání

kuchyňka kuchyňka kuchyňka kuchyňka sociální zařízení sociální zařízení sociální zařízení sociální zařízení sociální zařízení sociální zařízení
Typ kempu

Rekreační středisko

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis

Koupání

Rybník

_fac_pricelist_Rekreační středisko Vojtův mlýn

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Rekreační středisko Vojtův mlýn
Zdeslav 4
270 34 Čistá

Poloha: GPS: N50°2'20", E13°32'28"
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblasti: Krušné hory - západ, Střední Čechy - západ, Žatecko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu Rekreační středisko Vojtův mlýn a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Vojtův mlýn. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Rekreační středisko Vojtův mlýn.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist